Nasz zespół

Profesjonaliści, którzy pomogą Państwu powrócić do pełnej sprawności

dyrektor
dyr-ca75c2e

prof. dr hab. Mariusz Posłuszny D.C.

Specjalista rehabilitacji ruchowej, chiropraktyk, osteopata craniosacralny i terapeuta manualny, hipoterapeuta. Wykładowca akademicki anatomii człowieka, rehabilitacji ruchowej i terapii manualnej, biomedycznych podstaw kultury fizycznej, gimnastyki korekcyjnej oraz gimnastyki korekcyjnej w wodzie. Członek Rady Naukowej Chiropraktyków Polskich i wielu stowarzyszeń naukowych. Dyplomowany trener jeździectwa. W wolnym czasie trenuje jeździectwo, interesuje go także motoryzacja i muzyka poważna.

lekarze
lek-dot-med-dot-joanna-dudzinska-aebe7c5

lek. med. Joanna Dudzińska

specjalista rehabilitacji medycznej

lek-dot-med-natalia-mroczek-51886f6

lek. med. Natalia Mroczek

specjalista rehabilitacji medycznej

kicinski-55bb977

dr n. med. Andrzej Kiciński

specjalista ortopedii i traumatologii, chirurgii ręki i rehabilitacji schorzeń narządu ruchu

ico_medyk

lek. med. Irena Nadolska

specjalista neurolog

marzena-164d1eb

lek. med. Marzena Posłuszna

specjalista rehabilitacji medycznej

fizjoterapeuci
2-fd86aa7

mgr Jerzy Przewoźny

Magister rehabilitacji ruchowej (1988), absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu z 30-letnią praktyką zawodową, w tym rok w USA, wykładowca fizykoterapii, uczestniczył w wielu szkoleniach i kursach.

mgr-michal-posluszny-001b211

mgr Michał Posłuszny

Fizjoterapeuta, chiropraktyk, dyplomowany osteopata i doktorant AWF Poznań. Certyfikowany terapeuta m.in. Manipulacji Powięzi (Fascial Manipulation®) i Kinesio-Taping’u. Członek stowarzyszenia Osteopatia Polska i Chiropraktycy Polscy. W pracy wykorzystuje podejście holistycznie i multidyscyplinarną wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach prowadzonych przez krajowe i zagraniczne autorytety m.in. z USA, Kanady i Europy. Pasjonat anatomii człowieka, sportów motocyklowych, instruktor windsurfingu i narciarstwa.

ewakomorowska-7264a96

mgr Ewa Komorowska

Licencjat fizjoterapii Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu oraz magister Wydziału Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i leczniczej Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Fizjoterapeuta z wieloletnim stażem, uczestniczyła w kursach udoskonalających min. kurs z zastosowania prądów TENS, kurs metod neurofizjologicznych, kurs masażu głębokiego. Prywatnie lubi dobre książki, podróże i przyrodę.

nataliajaniszewska-44368c4

​mgr Natalia Janiszewska

Magister fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Uczestniczka wielu kursów doskonalących umiejętności: Masaż tkanek głębokich, Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego, Kinesiology Taping podstawowy (K-Active Association), Terapia punktów spustowych, Masaż bańką chińską, Podstawowy kurs strukturalnej pracy z ciałem w oparciu o łańcuchy mięśniowo-powięziowe, szkolenie Bezinwazyjna diagnostyka kręgosłupa i aparatu ruchu (system DIERS). Prywatnie interesuje się sportem – uczestniczyła w wielu biegach ulicznych, w tym w półmaratonach. Pasjonują ją również podróże i fotografia.
kistowska

mgr Weronika Kitowska

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusz Piaseckiego w Poznaniu. Uczestniczka wielu warsztatów min. : zastosowane metody Pilates w treningu sportowym, skolioza – współczesne koncepcje terapeutyczne. Odbyła kurs z zakresu diagnostyki systemem DIERS (bez inwazyjna diagnostyka wad postawy). Prywatnie miłośniczka sportu – biegania ulicznego oraz na orientację. Dodatkowo interesuje się literaturą i muzyką.
Sekretariat medyczny
mgr-marta-szulc-b070756

mgr Marta Szulc

Asystentka Dyrektora, zajmuje się sprawami naukowymi i organizacyjnymi. Prywatnie pasjonuje się jeździectwem i XX wieczną literaturą europejską. Dumna mama piłkarki.  

ceglowskaanna-816f883

mgr Anna Cegłowska

Sekretarka medyczna, sprawnie kieruje ruchem chorych w Klinice, zajmuje się również administracją. Jej hobby to wycieczki piesze i rowerowe, z dumą wspiera swoje dzieci w realizacji ich pasji jaką jest pływanie.