Nasz zespół

Profesjonaliści, którzy pomogą Państwu powrócić do pełnej sprawności

dyrektor

prof. dr hab. Mariusz Posłuszny D.C.

prof. dr hab. Mariusz Posłuszny D.C.

Specjalista rehabilitacji ruchowej, chiropraktyk, osteopata craniosacralny i terapeuta manualny, hipoterapeuta. Wykładowca akademicki anatomii człowieka, rehabilitacji ruchowej i terapii manualnej, biomedycznych podstaw kultury fizycznej, gimnastyki korekcyjnej oraz gimnastyki korekcyjnej w wodzie. Członek Rady Naukowej Chiropraktyków Polskich i wielu stowarzyszeń naukowych. Dyplomowany trener jeździectwa. W wolnym czasie trenuje jeździectwo, interesuje go także motoryzacja i muzyka poważna.

lekarze

lek. med. Joanna Dudzińska

lek. med. Joanna Dudzińska

specjalista rehabilitacji medycznej

lek. med. Natalia Mroczek

lek. med. Natalia Mroczek

specjalista rehabilitacji medycznej

dr n. med. Andrzej Kiciński

dr n. med. Andrzej Kiciński

specjalista ortopedii i traumatologii, chirurgii ręki i rehabilitacji schorzeń narządu ruchu

ikona medyk

lek. med. Irena Nadolska

specjalista neurolog

lek. med. Marzena Posłuszna

lek. med. Marzena Posłuszna

specjalista rehabilitacji medycznej

fizjoterapeuci

mgr Jerzy Przewoźny

mgr Jerzy Przewoźny

Magister rehabilitacji ruchowej (1988), absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu z 30-letnią praktyką zawodową, w tym rok w USA, wykładowca fizykoterapii, uczestniczył w wielu szkoleniach i kursach.

dr Michał Posłuszny

dr Michał Posłuszny

Osteopata, chiropraktyk i fizjoterapeuta. Doktor nauk o zdrowiu Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Z wyróżnieniem ukończył Akademię Osteopatii w Poznaniu oraz Akademię Chiropraktyki w Toruniu, absolwent wielu kursów specjalistycznych. Autor w recenzowanych czasopismach naukowych i monografiach oraz prelegent tematycznych konferencji naukowych.

Specjalizuje się w leczeniu manualnym ostrych i przewlekłych schorzeń narządu ruchu, okolicy głowy i szyi, kręgosłupa, kończyn oraz narządów wewnętrznych. 

Ponadto instruktor windsurfingu i narciarstwa zjazdowego. Czas wolny spędza doskonaląc wiedzę i umiejętności osteopaty, medytując lub podróżując motocyklem.

mgr Ewa Komorowska

mgr Ewa Komorowska

Licencjat fizjoterapii Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu oraz magister Wydziału Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i leczniczej Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Fizjoterapeuta z wieloletnim stażem, uczestniczyła w kursach udoskonalających min. kurs z zastosowania prądów TENS, kurs metod neurofizjologicznych, kurs masażu głębokiego. Prywatnie lubi dobre książki, podróże i przyrodę.

​mgr Natalia Janiszewska

​mgr Natalia Janiszewska

Magister fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Uczestniczka wielu kursów doskonalących umiejętności: Masaż tkanek głębokich, Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego, Kinesiology Taping podstawowy (K-Active Association), Terapia punktów spustowych, Masaż bańką chińską, Podstawowy kurs strukturalnej pracy z ciałem w oparciu o łańcuchy mięśniowo-powięziowe, szkolenie Bezinwazyjna diagnostyka kręgosłupa i aparatu ruchu (system DIERS). Prywatnie interesuje się sportem – uczestniczyła w wielu biegach ulicznych, w tym w półmaratonach. Pasjonują ją również podróże i fotografia.
mgr Weronika Kitowska

mgr Weronika Kitowska

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusz Piaseckiego w Poznaniu. Uczestniczka wielu warsztatów min. : zastosowane metody Pilates w treningu sportowym, skolioza – współczesne koncepcje terapeutyczne. Odbyła kurs z zakresu diagnostyki systemem DIERS (bez inwazyjna diagnostyka wad postawy). Prywatnie miłośniczka sportu – biegania ulicznego oraz na orientację. Dodatkowo interesuje się literaturą i muzyką.

Sekretariat medyczny

mgr Marta Szulc

mgr Marta Szulc

Asystentka Dyrektora, zajmuje się sprawami naukowymi i organizacyjnymi. Prywatnie pasjonuje się jeździectwem i XX wieczną literaturą europejską. Dumna mama piłkarki.  

mgr Anna Cegłowska

mgr Anna Cegłowska

Sekretarka medyczna, sprawnie kieruje ruchem chorych w Klinice, zajmuje się również administracją. Jej hobby to wycieczki piesze i rowerowe, z dumą wspiera swoje dzieci w realizacji ich pasji jaką jest pływanie.