Laseroterapia Poznań

Stymulacja procesów leczniczych organizmu za pomocą promieniowania laserowego
na czym polega

laseroterapia

Słowo „laser” używane do określenia urządzenia zabiegowego oznacza wzmocnienie światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania (ang. Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation). Działanie lasera zależne jest przede wszystkim od długości fali emitowanego promieniowania. Promienie lasera mają działanie: przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, usprawniające mikrokrążenie, przyspieszające regenerację tkanek, stymulujące procesy immunologiczne.

Ponieważ leczenie za pomocą lasera ma dopiero około 30 lat, cały czas prowadzone są badania nad jego działaniem i ciągle zwiększa się lista jego zastosowań.

Ma on niezwykle szerokie zastosowanie, co sprawia, że na tak dużą skalę jest on wykorzystywany. W naszej klinice mają Państwo dostęp do najwyższej jakości sprzętu, który to radzi sobie z wieloma stanami chorobowymi i dolegliwościami, które powodują ograniczenia w codziennym życiu. Zespół naszych specjalistów, dołoży wszelkich starań, aby zagwarantować każdemu z Państwa taką jakość, na jakiej tylko mogłoby każdemu zależeć. Jeśli więc laseroterapia w Poznaniu, to z naszą pomocą zostanie ona przeprowadzona na najwyższym poziomie.

laseroterapia

Korzyści

Wiązka lasera wpływa na organizm na wiele sposobów przy czym wyróżnia się 3 rodzaje wywieranego efektu:

Przed przystąpieniem do zabiegu, nasi specjaliści przeprowadzają konsultacje w wyniku której dobierana jest moc i częstotliwość działania lasera, a także czas trwania i częstotliwość terapii.

Do każdego pacjenta podchodzimy w pełni indywidualnie i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagwarantować najwyższą jakość usług i pełne zadowolenie każdego z pacjentów. Laseroterapia jest skuteczna, jeśli pod każdym względem cała terapia jest dopasowana pod konkretnego pacjenta. To, co okaże się być dobrym rozwiązaniem dla jednego z naszych klientów, niekoniecznie będzie dobrym wyborem dla kogoś innego.

Zapraszamy

Laseroterapia jest dziedziną fizykoterapii, która pozwala w odpowiedni sposób stymulować procesy lecznicze organizmu, wykorzystując w tym celu promieniowanie laserowe. Zabiegi takie można wykonywać jedną z czterech metod: kontaktową, bezkontaktową, labilną i stabilną. Jej rodzaj dobierany jest indywidualnie do pacjenta i to, z jakim problem się on zmaga. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, służymy radą i pomocą, odpowiadając na wszelkie Państwa wątpliwości. Zaproponujemy termin spotkania, wyjaśnimy wszelkie kwestie i dobierzemy laseroterapię w Poznaniu, która okaże się być skuteczną na Państwa problemy.