Elektroterapia Poznań

Szybszy powrót do zdrowia, dzięki terapii opartej na prądzie elektrycznym
na czym polega

elektroterapia

W elektroterapii czynnikiem leczniczym jest prąd. Istnieje szereg zabiegów opartych o jego działanie. Są nimi: galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne. Różnica pomiędzy powyższymi zabiegami oparta jest o rodzaj przepływu prądu. W naszej klinice fizjoterapeuci dobierają, odpowiednio do schorzenia pacjenta, prąd stały (charakteryzujący się stałą wartością natężenia oraz kierunkiem przepływu) lub prądy impulsowe o małej i średniej częstotliwości. Energia elektryczna powoduje zmiany chemiczne w tkankach, rozgrzewa je, pobudza mięśnie do skurczu oraz zmienia percepcję bólu. Terapia prądem elektrycznym pobudza zdrowienie przez wykorzystanie skutków bioelektrycznych.

 

Elektroterapia, to jak najbardziej doskonały wybór na różnego rodzaju dolegliwości bólowe, szczególnie ze strony układu ruchu. Nowoczesne rozwiązania, pozwalają nam dziś dopasowywać metody i techniki leczenia tak, aby przynieść pożądane efekty. Oferowana przez nas elektroterapia w Poznaniu, to jak najbardziej doskonały wybór absolutnie dla wszystkich osób szukających szybkich i trwałych rezultatów.

Elektroterapia stosowana jest przy wielu schorzeniach:

ból pleców
laseroterapia

W naszej klinice leczymy takimi metodami jak:

Zgłoś się do Kręg Clinic

Jeśli pragną Państwo postawić na profesjonalizm świadczonych usług, na kompleksową opiekę ze strony najlepszych specjalistów, a do tego widoczne efekty w bardzo szybkim czasie, to jak najbardziej elektroterapia w Poznaniu okaże się być dla Państwa najlepszym wyborem. My wiemy doskonale, iż klient buduje naszą markę i renomę oraz nasz sukces na rynku, dlatego też każdy z Państwa jest dla nas priorytetem. Czy więc pragną Państwo uporać się raz na zawsze z bólem, ograniczeniami i dyskomfortem? Jeśli tak, to zapraszamy serdecznie do Kręg Clinic już teraz.