Rehabilitacja pocovidowa Poznań

To zespół najwyższej jakości działań, dzięki którym to można pozbyć się skutków ubocznych choroby, w postaci utrudniających codzienne funkcjonowanie powikłań.

COVID – 19 potrafi zrobić niemałe spustoszenie w organizmie, a pochorobowe powikłania stanowią ogromny problem większości osób. Odczuwalne zaburzenia w oddychaniu, pojawiające się duszności czy ogólne osłabienie organizmu, to tylko wierzchołek góry lodowej, z jakim zmaga się blisko 75% pacjentów. Chcąc powrócić do formy i życia sprzed choroby, z całą pewnością rehabilitacja pocovidowa stanowi jak najbardziej doskonały wybór, bowiem to właśnie ona jest w stanie pozbyć się powikłań po SARS – CoV-2, ale i przyspieszyć proces powrotu do zdrowia.

 

Oferowana przez naszą klinikę rehabilitacja pocovidowa w Poznaniu, to zespół najwyższej jakości działań, dzięki którym to można pozbyć się skutków ubocznych choroby, w postaci utrudniających codzienne funkcjonowanie powikłań. Problemy z oddychaniem, nietolerancja wysiłkowa czy brak tchu, to ogromny problem, który uniemożliwia wykonywanie nawet prostych czynności. Jeśli pragną więc Państwo powrócić do sprawności i zapomnieć o chorobie, która wpłynęła na całokształt Państwa życia, to rehabilitacja pocovidowa w Poznaniu w Kręg Clinic to najlepszy dla Państwa wybór.

na czym polega

rehabilitacja pocovidowa

Rehabilitacja pocovidowa, określana jest inaczej mianem rehabilitacji dla ozdrowieńców. Ma ona na celu zniwelować skutki choroby, a także pomóc pacjentom powrócić do pełnej sprawności. Kluczowe znaczenie w jej skutecznym działaniu, mają również i odpowiednio wykonane badania, w tym między innymi spirometria, EKG, test wytrzymałościowy, ale również i badania laboratoryjne. Poprzez uzyskane wyniki badań, zespół specjalistów może dobrać indywidualnie plan działania dla pacjenta, biorąc przy tym pod uwagę również i występujące choroby współistniejące. 

 

Kluczowe znaczenie odgrywają ćwiczenia oddechowe, dzięki którym można przywrócić normalny oddech, pozbywając się męczącego dyskomfortu. Składają się na to między innymi: ćwiczenia oddechowe, nauka efektywnego kaszlu, a także wykorzystanie toru przeponowego do nauki prawidłowego oddychania. Ponadto, kluczowe znaczenie, jeśli w grę wchodzi rehabilitacja pocovidowa w Poznaniu ma tlenoterapia i inhalacje, a także kinezyterapia, dzięki której pod okiem fizjoterapeutów, można powoli wprowadzać w życie aktywność fizyczną, jaka ma kluczowe znaczenie, aby na nowo normalnie funkcjonować i żyć.

ćwiczenia na piłce

Wróć do pełni sił!

Chcąc wrócić do pełni sił, nadrzędnym elementem jest rozpoczęcie działań, które ten proces przyspieszą i nie pozostawią po sobie powikłań po chorobie. Samodzielne czekanie może trwać długo, a przy tym nie zawsze pacjent jest w stanie żyć tak, jak przed chorobą. Rehabilitacja pocovidowa w Poznaniu prowadzona przez zespół naszych specjalistów, taką możliwość daje. Wystarczy tylko zaangażowanie, sumienna praca i jak najlepsza współpraca z zespołem specjalistów, aby szybko powrócić do takiego życia, jak sprzed choroby.

Dlaczego Kręg Clinic?

Kręg Clinic jest placówką nastawioną na pacjenta i na wsłuchiwanie się w jego potrzeby. Wiemy bowiem, iż to właśnie dzięki Państwu możemy tutaj być, rozwijać się i budować swoją markę. Cechuje nas profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, najlepszy zespół specjalistów i wykorzystywanie w swojej pracy niezawodnych sprzętów i urządzeń, które to mogą zapewnić Państwu kompleksową opiekę. Jeśli więc rehabilitacja pocovidowa w Poznaniu, to zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej właśnie oferty.
Kręg Clinic logo

Zapraszamy

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to jak najbardziej nasza klinika jest w pełni do Państwa usług. Rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości i zaproponujemy takie rozwiązania, aby zagwarantować Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję z wyboru tego właśnie miejsca.