Chiropraktyka Poznań

Jest to nauka, która bardzo ściśle łączy schorzenia układu ruchu z kondycją systemu nerwowego
na czym polega

chiropraktyka

Chiropraktyka oparta jest na umiejętnej manipulacji odpowiedniego odcinka kręgosłupa. W naszej klinice pacjenci trafiają w ręce specjalistów, którzy przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzają szczegółowy wywiad. Pozwala to na dobranie najwłaściwszej metody manipulacji i stworzenie indywidualnego, kompleksowego planu leczenia. Doświadczenie i wiedza personelu Kręg-Clinic dają gwarancję bezpieczeństwa w trakcie wizyty.

rehabilitacja kręgosłupa

Z chiropraktyką wiąże się umiejętna manipulacja na odpowiednim odcinku kręgosłupa

Należy jednak pamiętać, że stan zdrowia pacjenta nie zawsze pozwala na korzystanie z dobrodziejstw płynących z umiejętnej manipulacji. Korzystając z naszej pomocy mają Państwo gwarancję, że każdy rodzaj terapii, nie tylko chiropraktyka, poprzedzone są zawsze szczegółowym wywiadem naszego lekarza specjalisty. Na tej podstawie możemy bardzo precyzyjnie oszacować możliwe skutki uboczne i podjąć wspólna decyzję z pacjentem na temat rozpoczęcia zabiegów.

Skuteczna walka z ostrym i przewlekłym bólem

Liczba metod manipulacji, z których korzystamy podczas leczenia naszych pacjentów, daje nam realną możliwość skutecznej walki zarówno z ostrym, jak i przewlekłym bólem. Z tego względu skorzystanie z naszej oferty daje gwarancję, że każdym schorzeniem zajmiemy się w sposób kompleksowy, z jednoczesnym zachowaniem indywidualnego podejścia do pacjenta.

rehabilitacja kręgosłupa