Kinezyterapia Poznań

Prawidłowa ruchomość w stawach, siła i wytrzymałość mięśni, poprawa czynności ośrodkowego układu nerwowego
na czym polega

gimnastyka lecznicza

Celem kinezyterapii jest przywrócenie lub utrzymanie całkowitej bądź częściowej sprawności fizycznej pacjenta. Dzięki odpowiednio dobranej kinezyterapii nasi fizjoterapeuci pomogą przywrócić prawidłową ruchomość w stawach, siłę i wytrzymałość mięśni, a także pobudzić i poprawić czynności ośrodkowego układu nerwowego oraz polepszyć pracę układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Gimnastyka lecznicza w naszej klinice wspomoże organizm pacjenta w korygowaniu wady postawy ciała i nieprawidłowych nawyków ruchowych, a także pomoże przystosować chorego do życia w przypadku trwałej niepełnosprawności.

 

 

Kinezyterapia jest sposobem oddziaływania na organizm człowieka poprzez ruch. Może ona zarówno oddziaływać na poszczególne zespoły mięśni, jak również i działać na cały organizm, obejmujący ruchomość mięśni oraz stawów, a także samego oddziaływania nerwowego. W naszej klinice, każdy z Państwa może liczyć na fachową pomoc najlepszych fizjoterapeutów, którzy we współpracy z Państwem, będą w stanie wypracować w bardzo szybkim czasie pożądane efekty.

kinezyterapia

Elementy kinezyterapii:

Zalety kinezyterapii

Nie ma wątpliwości, iż kinezyterapia w Poznaniu, to jak najbardziej doskonały sposób na to, aby przywrócić sprawność wielu pacjentom borykającym się z różnego rodzaju dysfunkcjami, ograniczeniami i urazami. Co więc przemawia za wyborem takiej formy gimnastyku leczniczej?
Rynek ma nam do zaoferowania różnorodne usługi w zakresie fizjoterapii, rehabilitacji i leczenia w obrębie układu ruchu. Żadne specjalistyczne maszyny i nowoczesne urządzenia, nie są w stanie przynieść tak zadowalających i satysfakcjonujących efektów, jak właśnie kinezyterapia, dlatego też serdecznie Państwa do jej wyboru zachęcamy.

Zapraszamy do Kręg Clinic

Jeśli pragną Państwo postawić na najlepszy zespół specjalistów z zakresu kinezyterapii w Poznaniu, to jak najbardziej nasza placówka Kręg Clinic, wychodzi do Państwa ze swoją ofertą. Jesteśmy przekonani o tym, iż uda nam się sprostać potrzebom i oczekiwaniom, najbardziej nawet wymagających odbiorców naszych usług. Przykładamy ogromną wagę do tego, by świadczone przez nas usługi, były wykonywane na najwyższym poziomie i z pełnym Państwa zadowoleniem. W naszych szeregach zasiadają najlepsi – jeśli chodzi o doświadczenie, wiedzę i kwalifikacje. personelu. My nie staramy się dobrze wykonywać swoje zadania, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, aby być po prostu najlepszymi.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy serdecznie. Postaramy się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości i zrobimy wszystko, by zaproponować dopasowaną do Państwa potrzeb gimnastykę leczniczą. Jeśli więc kinezyterapia w Poznaniu, to jak najbardziej Kręg – Clinic jest w pełni do Państwa dyspozycji.