Masaż leczniczy Poznań – bóle kręgosłupa

Profesjonalny masaż leczniczy to prawdziwe remedium na wszelkiego rodzaju nerwobóle. Zdecydowanie warto z niego skorzystać, ponieważ wykonywany przez specjalistów jest całkowicie bezpiecznym i nieinwazyjnym lekarstwem.
zapraszamy na

masaż leczniczy

Bóle kręgosłupa są plagą dzisiejszego świata. Żyjemy w ciągłej pogoni, dużo pracujemy, większość dnia spędzamy w pozycji siedzącej przed komputerem. Jeśli trenujemy, często bez pomocy doświadczonej kadry, co sprawia, że ćwiczenia wykonujemy niewłaściwie. Wszystko to sprawia, że nasz aparat ruchu zawodzi, a dyskomfort związany z bólem staje się naprawdę ogromny. Masaż leczniczy stanowi tutaj najlepszy wybór, na jaki tylko można postawić. Spośród wybranych części ciała, największą popularnością cieszy się masaż pleców, bowiem to właśnie to miejsce przysparza nam największych problemów. Nie oznacza to jednak, iż inne partie ciała, również w takiej formie masażu nie przynoszą ulgi i zadowalającego efektu.

 

 

Czym jest masaż leczniczy? Jest to taka forma masażu manualnego, który poprzez odpowiednie uciski na ciele, często dość intensywne, dla niektórych wręcz bolesne, pozwala przywrócić ciału odpowiednią sprawność i życie bez bólu oraz dyskomfortu. Nasza placówka Kręg – Clinic, to idealne miejsce, aby właśnie w nim uzyskać profesjonalną pomoc i wsparcie. Masaż kręgosłupa w Poznaniu, pod okiem doświadczonych masażystów i fizjoterapeutów, pozwala każdemu pacjentowi uzyskać najwyższą jakość usług i pełną satysfakcję wyboru właśnie tego miejsca.

 

Doświadczona kadra specjalistów i ogromne doświadczenie w rehabilitacji pozwalają nam zastosować jedną z bardzo skutecznych metod walki z wszelkimi dolegliwościami, jaką jest masaż leczniczy. Nasza klinika w Poznaniu oferuje wiele możliwości leczenia. Ta należy jednak do sprawdzonych, skutecznych i przede wszystkim – nieinwazyjnych i bezpiecznych metod. Masaż leczniczy polega na specjalistycznym uciskaniu konkretnych partii ciała. Dzięki odpowiedniemu uciskowi procesy metaboliczne i lecznicze w danej części ciała znacznie się zwiększają. Następuje także wzrost poziomu endorfin w organizmie. Endorfiny są to tzw. hormony szczęścia. Mają silne właściwości rozluźniające oraz przeciwbólowe. Wszystkie te czynniki znacznie wpływają na ogólne polepszenie stanu zdrowia pacjenta i szybkie leczenie. W niektórych przypadkach efekt może być nawet natychmiastowy.

Masaż leczniczy dotyczyć może różnych części ciała. Najczęściej są to plecy. Może on być wykonywany jedynie przez wykwalifikowanego rehabilitanta. W trosce o Państwa zdrowie dbamy o każdy szczegół i zapewniamy Państwu stuprocentowe bezpieczeństwo i profesjonalizm.
masaż

Ulga w cierpieniu

Ofertę masażu leczniczego w Kręg-Clinic kierujemy do wszystkich Państwa, którzy od dłuższego czasu zmagają się z uporczywymi nerwobólami.

Naszym celem jest zapewnienie pacjentom ulgi w cierpieniu oraz polepszenie ich komfortu życia i codziennego funkcjonowania. Dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnościom naszego zespołu w klinice Kręg-Clinic nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż bóle kręgosłupa mogą znacząco wpłynąć na codziennie funkcjonowanie. Nie robiąc w tym zakresie nic, problem ten może całkowicie pozbawić człowieka odczuwania szczęścia i zadowolenia. Życie na tabletkach przeciwbólowych? Liczne ograniczenia? Brak realizacji marzeń? Tak – jeśli nie zacznie się zmian, tak właśnie może to wszystko wyglądać. Masaż leczniczy w Poznaniu, pod okiem doświadczonych specjalistów, to jedna z najlepszych metod leczenia, która jest bezinwazyjna, a jednocześnie niezwykle skuteczna w swoim działaniu.

By ulżyć w bólu...

Pomoc pacjentom cierpiącym na nerwobóle to nasz główny cel. Zależy nam, aby ból został całkowicie wyeliminowany, a chora osoba możliwie jak najszybciej wróciła do pełni sił. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i dobieramy rodzaj ucisków do dolegliwości, która u niego występuje. Medycyna naturalna to piękne i bezpieczne narzędzie leczenia bólu, które z przyjemnością pragniemy Państwu zaoferować.
Ludzka skóra jest bardzo dobrze ukrwiona i unerwiona. Masaż leczniczy pobudza znajdujące się na skórze receptory. One zaś wysyłają informację do centralnego układu nerwowego, który przekazuje impuls do konkretnego mięśnia lub gruczołu. Jest to efekt natychmiastowy, a pacjent bardzo szybko może zauważyć upragnione efekty. Nie potrzeba tak naprawdę żadnych nowoczesnych urządzeń i sprzętów, aby masaż pleców czy innych części ciała, mógł być wykonany na najwyższym poziomie. Odpowiednie umiejętności masowania ciała w formie wykorzystania siły ludzkich rąk wystarczą, aby bóle kręgosłupa, urazy czy ograniczenia ruchowe, zostały raz na zawsze wyeliminowane.

Poprawa samopoczucia

W naszej klinice w Poznaniu można się w ten sposób pozbyć lub złagodzić takie dolegliwości, jak:

masaż leczniczy

Odczuwalne efekty

Celem naszej kliniki jest możliwie jak najszybciej ulżyć pacjentom w bólu. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich Państwa, którzy cierpią na schorzenia, które można leczyć masażami leczniczymi. Należą do nich przede wszystkim nerwobóle, ale nie tylko. Zapraszamy pacjentów cierpiących na rwę kulszową, czy też przewlekłe bóle kręgosłupa. Poznań to miejsce, w którym znajduje się nasza klinika. Specjalistycznie wyleczymy także wszelkiego rodzaju napięcia mięśniowe, ponieważ i one mogą wywoływać niekiedy bardzo silny i uporczywy ból, który utrudnia codzienne funkcjonowanie. Jeśli więc pragną Państwo postawić na najwyższą jakość usług i kompleksową opiekę w zakresie masażu leczniczego, w tym przede wszystkim masażu pleców, to jak najbardziej Kręg – Clinic wychodzi dziś Państwu naprzeciw.