Masaż leczniczy Poznań – bóle kręgosłupa

Profesjonalny masaż leczniczy to prawdziwe remedium na wszelkiego rodzaju nerwobóle. Zdecydowanie warto z niego skorzystać, ponieważ wykonywany przez specjalistów jest całkowicie bezpiecznym i nieinwazyjnym lekarstwem.

zapraszamy na

masaż leczniczy

Czym jest masaż leczniczy? Doświadczona kadra specjalistów i ogromne doświadczenie w rehabilitacji pozwalają nam zastosować jedną z bardzo skutecznych metod walki z wszelkimi dolegliwościami, jaką jest masaż leczniczy. Nasza klinika w Poznaniu oferuje wiele możliwości leczenia. Ta należy jednak do sprawdzonych, skutecznych i przede wszystkim – nieinwazyjnych i bezpiecznych metod. Masaż leczniczy polega na specjalistycznym uciskaniu konkretnych partii ciała. Dzięki odpowiedniemu uciskowi procesy metaboliczne i lecznicze w danej części ciała znacznie się zwiększają. Następuje także wzrost poziomu endorfin w organizmie. Endorfiny są to tzw. hormony szczęścia. Mają silne właściwości rozluźniające oraz przeciwbólowe. Wszystkie te czynniki znacznie wpływają na ogólne polepszenie stanu zdrowia pacjenta i szybkie leczenie. W niektórych przypadkach efekt może być nawet natychmiastowy.
Masaż leczniczy dotyczyć może różnych części ciała. Najczęściej są to plecy. Może on być wykonywany jedynie przez wykwalifikowanego rehabilitanta. W trosce o Państwa zdrowie dbamy o każdy szczegół i zapewniamy Państwu stuprocentowe bezpieczeństwo i profesjonalizm.
massage

Ulga w cierpieniu

Ofertę masażu leczniczego w Kręg-Clinic kierujemy do wszystkich Państwa, którzy od dłuższego czasu zmagają się z uporczywymi nerwobólami.

Naszym celem jest zapewnienie pacjentom ulgi w cierpieniu oraz polepszenie ich komfortu życia i codziennego funkcjonowania. Dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnościom naszego zespołu w klinice Kręg-Clinic nie ma rzeczy niemożliwych.

By ulżyć w bólu...

Pomoc pacjentom cierpiącym na nerwobóle to nasz główny cel. Zależy nam, aby ból został całkowicie wyeliminowany, a chora osoba możliwie jak najszybciej wróciła do pełni sił. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i dobieramy rodzaj ucisków do dolegliwości, która u niego występuje. Medycyna naturalna to piękne i bezpieczne narzędzie leczenia bólu, które z przyjemnością pragniemy Państwu zaoferować.

Ludzka skóra jest bardzo dobrze ukrwiona i unerwiona. Masaż leczniczy pobudza znajdujące się na skórze receptory. One zaś wysyłają informację do centralnego układu nerwowego, który przekazuje impuls do konkretnego mięśnia lub gruczołu. Jest to efekt natychmiastowy, a pacjent bardzo szybko może zauważyć upragnione efekty.

Poprawa samopoczucia

W naszej klinice w Poznaniu można się w ten sposób pozbyć lub złagodzić takie dolegliwości, jak:

  • bóle kręgosłupa
  • rwa kulszowa
  • napięcie mięśniowe wywołujące ból
massage1-7e9dbd9

Odczuwalne efekty

Celem naszej kliniki jest możliwie jak najszybciej ulżyć pacjentom w bólu. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich Państwa, którzy cierpią na schorzenia, które można leczyć masażami leczniczymi. Należą do nich przede wszystkim nerwobóle, ale nie tylko. Zapraszamy pacjentów cierpiących na rwę kulszową, czy też przewlekłe bóle kręgosłupa. Poznań to miejsce, w którym znajduje się nasza klinika. Specjalistycznie wyleczymy także wszelkiego rodzaju napięcia mięśniowe, ponieważ i one mogą wywoływać niekiedy bardzo silny i uporczywy ból, który utrudnia codzienne funkcjonowanie.