Klinika ortopedyczna Poznań

Dbanie o zdrowie i sprawność fizyczną powinno być priorytetem. W końcu od tego zależy cały standard życia. To dlatego zawsze, gdy coś niedobrego dzieje się z układem kostno-stawowym lub doznało się urazu, koniecznie trzeba skorzystać z pomocy specjalistów oraz z profesjonalnej rehabilitacji.
ból pleców
Klinika ortopedyczna „Kręg” w mieście Poznań to najlepsze miejsce do tego, aby oddać swoje zdrowie w ręce doświadczonych lekarzy oraz rehabilitantów, którzy stosują nowatorskie metody, pozwalające szybciej powrócić do pełnej sprawności. Kiedy warto zgłosić się do kliniki? Na pewno po każdym przebytym urazie, który utrudnia funkcjonowanie oraz zawsze wtedy, gdy pojawia się ból pleców, krzyż, stawów lub innych narządów ruchu. Warto pamiętać o tym, że takich objawów nigdy nie można lekceważyć, ponieważ nieleczone mogą przerodzić się w coś poważniejszego.
Tym, co wyróżnia naszą klinikę, z całą pewnością jest indywidualne podejście do każdego pacjenta i tym samym unikatowy dobór leczenia. Pracujący u nas specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że terapia jest idealnie dobrana do konkretnych schorzeń i przynosi zadowalające efekty. Stosujemy także nowatorską metodę, która przynosi efekty nawet w najcięższych przypadkach. Mowa o terapii manualnej, która bazuje na osteopatii oraz chiropraktyce. Dzięki temu możemy leczyć bóle stawów oraz kręgosłupa bez potrzeby przeprowadzania operacji, a wiele dolegliwości bólowych po prostu ustępuje. Chiropraktyka oraz osteopatia pozwalają przywrócić szybką sprawność, a także poprawić ogólny stan zdrowia. Tym samym pozwala także na skuteczne leczenie wszelkiego rodzaju urazów sportowych. W zakres naszego działania wchodzi rehabilitacja pooperacyjna oraz wcześniejsza rehabilitacja stawów kolan, łokci czy nadgarstków. Oprócz tego w klinice wykonywane są profesjonalne masaże lecznicze, sportowe oraz antycellulitowe. Dzięki nim zauważyć można znaczącą poprawę stanu zdrowia oraz przede wszystkim ustąpienie dawnych dolegliwości bólowych utrudniających ruch.