Chiropraktyka

 

Naczelną teorią, na której oparta jest chiropraktyka, jest ta mówiąca o powiązaniach schorzeń układu ruchu z kondycją systemu nerwowego. W Kręg – Clinic, poznańskiej klinice rehabilitacyjno – ortopedycznej specjaliści doskonale znają najnowsze i najbardziej skuteczne metody chiropraktyczne. Doświadczenie i wiedza personelu Kręg – Clinic dają Państwu gwarancję bezpieczeństwa podczas wizyty.

Z chiropraktyką wiąże się umiejętna manipulacja na odpowiednim odcinku kręgosłupa. Należy jednak pamiętać, że stan zdrowia pacjenta nie zawsze pozwala na korzystanie z dobrodziejstw płynących z umiejętnej manipulacji. Korzystając z naszej pomocy mają Państwo gwarancję, że każdy rodzaj terapii, nie tylko chiropraktyka, poprzedzone są zawsze szczegółowym wywiadem naszego lekarza specjalisty. Na tej podstawie możemy bardzo precyzyjnie oszacować możliwe skutki uboczne i podjąć wspólna decyzję z pacjentem na temat rozpoczęcia zabiegów.

Ilość metod manipulacji, z których korzystamy podczas leczenia naszych pacjentów daje nam realną możliwość skutecznej walki zarówno z ostrym jak i przewlekłym bólem. Z tego względu skorzystanie z naszej oferty daje Państwu pewność, że zajmiemy się Państwem w sposób kompleksowy z jednoczesnym zachowaniem indywidualnego podejścia do pacjenta.

Zapraszamy do kontaktu!

chiropraktyka1  chiropraktyka2
             (kliknij aby powiększyć)                              (kliknij aby powiększyć)

Certyfikaty

KREG CLINIC

ul.Strzeszyńska 192

60-479 Poznań

tel/fax: (061) 8204-681

e-mail: kreg@kreg.com.pl