Profesjonalny masaż leczniczy

 
Dzięki specjalistycznej kadrze oraz doświadczeniu w dziedzinie rehabilitacji udało się nam włączyć do oferty między innymi masaż leczniczy. Różni się on tym od klasycznego masażu, że w tym przypadku odpowiedni ucisk danej partii ciała pacjenta powoduje zwiększenie intensywności i skuteczności metabolizmu i funkcji leczniczych . Skutkiem takiego masażu leczniczego jest więc natychmiastowa poprawa zdrowia oraz samopoczucia. Odwiedzając naszą klinikę w Poznaniu mogą Państwo w ten sposób pozbyć się lub znacznie złagodzić takie dolegliwości jak:

- bóle kręgosłupa,
- rwę kulszową,
- napięcie mięśniowe wywołujące ból,
itp.

Naszą ofertę masażu leczniczego kierujemy do wszystkich tych z Państwa, którzy od dłuższego czasu zmagają się z uporczywymi bólami nerwowymi. Pragniemy zapewnić naszym pacjentom ulgę w cierpieniu oraz dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnościom trwale polepszyć komfort ich życia i codziennego funkcjonowania. W naszej klinice nic nie jest niemożliwe!

Zapraszamy do kontaktu – proszę pytać naszą obsługę klienta o masaż leczniczy, a uzyskają Państwo wszelkie potrzebne informacje na ten temat!


 
masaz
(kliknij aby powiększyć)

Certyfikaty

KREG CLINIC

ul.Strzeszyńska 192

60-479 Poznań

tel/fax: (061) 8204-681

e-mail: kreg@kreg.com.pl