Fizjoterapia Poznań

Wykorzystuje ona energię fizyczną (w różnorodnych jej odmianach) znajdującą się w naturalnym środowisku człowieka.

Poszukując profesjonalnej pomocy zdrowotnej, najważniejszą kwestią w tym temacie, jest znalezienie wykwalifikowanych specjalistów z profesjonalną aparaturą medyczną. Nasz wykształcony personel służy fachową pomocą fizjoterapeutyczną i pomaga realizować nawet najbardziej śmiałe oczekiwania swoich pacjentów. Chętnie dzielimy się także swoją szeroką wiedzą teoretyczną oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wszystko po to, by spełniać naszą misję zawodową, którą jest niesienie pomocy i ukojenia dokuczliwych dolegliwości bólowych.

Zabiegi świadczone w najwyższych standardach

Fizjoterapia cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz zapotrzebowaniem. Stanowi ona dział nauki, odpowiedzialny za metody leczenia sposobami naturalnymi. Wykorzystuje ona energię fizyczną (w różnorodnych jej odmianach) znajdującą się w naturalnym środowisku człowieka. Można do niej zakwalifikować:
  • bodźce kinetyczne
  • bodźce termiczne
  • ruch
  • bodźce mechaniczne
  • bodźce chemiczne
  • bodźce świetlne
massage1-7e9dbd9
Wszelkie zabiegi wykonywane są przez renomowanych fizjoterapeutów. W efekcie końcowym możliwe staje się zarówno rozwinięcie, przywracanie, jak i podtrzymywanie maksymalnej wydolności ruchowej oraz funkcjonalnej. Każda wizyta poprzedzona jest szczegółowym wywiadem medycznym, aby jak najbardziej efektywnie realizować wyznaczone cele zdrowotne. Nasza klinika w Poznaniu, w której przeprowadzamy Fizjoterapię to coś więcej niż zwykła placówka medyczna. Jest to miejsce stworzone specjalnie na potrzeby osób potrzebujących prowadzenia terapeutycznego. Nasi fizjoterapeuci podpowiadają, w jaki sposób dbać o siebie każdego dnia, jakich czynności unikać oraz kiedy i po jakim czasie przeprowadzać ewentualne kontrole.
Najważniejszym tematem wciąż pozostaje profilaktyka oraz systematyczność w swoich postępowaniach. Jako fizjoterapeuci staramy się eliminować wszelkie negatywne skutki, a także następstwa chorobowe. Niwelowanie bólu potrafi przynieść ulgę oraz potrzebną motywację do działania. Dlatego pozwól sobie pomóc i odnaleźć radość oraz energię potrzebną do szczęśliwego życia w jak najlepszej kondycji fizycznej.