Nasz zespół

Dyrektor

prof. dr hab. Mariusz Posłuszny D.C.

prof. dr hab. Mariusz Posłuszny D.C.

 

Specjalista rehabilitacji ruchowej, chiropraktyk, osteopata craniosacralny i terapeuta manualny, hipoterapeuta. Wykładowca akademicki anatomii człowieka, rehabilitacji ruchowej i terapii manualnej, biomedycznych podstaw kultury fizycznej, gimnastyki korekcyjnej oraz gimnastyki korekcyjnej w wodzie. Członek Rady Naukowej Chiropraktyków Polskich i wielu stowarzyszeń naukowych. Dyplomowany trener jeździectwa. W wolnym czasie trenuje jeździectwo, interesuje go także motoryzacja i muzyka poważna.

Lekarze

Fizjoterapia Poznań

lek. med. Joanna Dudzińska

 

specjalista rehabilitacji medycznej

 

Chiropraktyka Poznań

lek. med. Natalia Mroczek

 

specjalista rehabilitacji medycznej

 

dr n. med. Andrzej Kiciński

dr n. med. Andrzej Kiciński

 

specjalista ortopedii i traumatologii, chirurgii ręki i rehabilitacji schorzeń narządu ruchu

 

lek. med. Irena Nadolska

lek. med. Irena Nadolska

 

specjalista neurolog

 

lek. med. Marzena Posłuszna

lek. med. Marzena Posłuszna

 

specjalista rehabilitacji medycznej i akupunktury

 

 

Fizjoterapeuci

mgr Jerzy Przewoźny

mgr Jerzy Przewoźny

 

Magister rehabilitacji ruchowej (1988), absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu z 30-letnią praktyką zawodową, w tym rok w USA, wykładowca fizykoterapii, uczestniczył w wielu szkoleniach i kursach.
 

 

Klinika Rehabilitacyjna w Poznaniu

mgr Michał Posłuszny

 

Fizjoterapeuta, chiropraktyk, doktorant AWF Poznań i student V roku Akademii Osteopatii. Certyfikowany terapeuta m.in. Manipulacji Powięzi (Fascial Manipulation®) i Kinesio-Taping'u. Członek stowarzyszenia Osteopatia Polska i Chiropraktycy Polscy. W pracy wykorzystuje podejście holistycznie i multidyscyplinarną wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach prowadzonych przez krajowe i zagraniczne autorytety m.in. z USA, Kanady i Europy. Pasjonat anatomii człowieka, sportów motocyklowych, instruktor windsurfingu i narciarstwa.

mgr Ewa Komorowska

mgr Ewa Komorowska

 

Licencjat fizjoterapii Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu oraz magister Wydziału Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i leczniczej Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Fizjoterapeuta z wieloletnim stażem, uczestniczyła w kursach udoskonalających min. kurs z zastosowania prądów TENS, kurs metod neurofizjologicznych, kurs masażu głębokiego. Prywatnie lubi dobre książki, podróże i przyrodę.

 

 

​mgr Natalia Janiszewska

​mgr Natalia Janiszewska

 

Magister fizjoterapii (2010) Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Uczestniczka wielu kursów doskonalących umiejętności: Masaż tkanek głębokich, Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego, Kinesiology Taping podstawowy (K-Active Association), Terapia punktów spustowych, Masaż bańką chińską, Podstawowy kurs strukturalnej pracy z ciałem w oparciu o łańcuchy mięśniowo-powięziowe, szkolenie Bezinwazyjna diagnostyka kręgosłupa i aparatu ruchu (system DIERS).
Prywatnie interesuje się sportem – uczestniczyła w wielu biegach ulicznych, w tym w półmaratonach. Pasjonują ją również podróże i fotografia.

 

Sekretariat medyczny

Rehabilitacja Poznań

mgr Marta Szulc

 

Asystentka Dyrektora, zajmuje się sprawami naukowymi i organizacyjnymi. Prywatnie pasjonuje się jeździectwem i XX wieczną literaturą europejską. Dumna mama 6 letniej piłkarki.  

mgr Anna Cegłowska

mgr Anna Cegłowska

 

Sekretarka medyczna, sprawnie kieruje ruchem chorych w Klinice, zajmuje się również administracją. Jej hobby to wycieczki piesze i rowerowe, z dumą wspiera swoje dzieci w realizacji ich pasji jaką jest pływanie.