Szkolenia

Czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu terapii manualnej? A może ukierunkować zdobytą wiedzą i zainteresowania?

Na naszych szkoleniach nauczymy Cię czytać zdjęcia rentgenowskie, poszerzymy Twoją wiedzę z zakresu biomechanik i wykorzystania jej w terapii oraz pozwolimy zrozumieć istotę stawiania skutecznej diagnozy.

Oprócz powyższego gwarantujemy zdobycie rzetelnej wiedzy z zakresu terapii manulanej, którą będziecie mogli Państwo wykorzystać do praktycznej pracy z pacjentem - od prawidłowej diagnozy, poprzez skuteczną palpację na efektywnym leczeniu kończąc

Zajęcia organizowane są w małych grupach, żeby każdy miał okazję skonsultowania nawet najmniejszych niepewności. Uczestnik otrzymuje skrypt na każdym z modułów.

Chiro-Med

Poznańska firma CHIRO-MED - Chiropractic Courses Center zajmuje się specjalistycznymi szkoleniami przyszły terapeutów manualnych z zakresu chiropraktyki i nie tylko. Zadowolenie studentów ze skuteczności zastosowania zdobytej u nas praktycznej wiedzy bierze się z ponad 30-letniego doświadczenia Prywatnej Kliniki Rehabilitacyjno-Chiropraktyczno-Ortopedycznej Kręg-Clinic w niesieniu pomocy pacjentom.

zaślepka

Prowadzący:

Prowadzący kurs

prof dr hab n. med. Mariusz Posłuszny D.C - dyrektor Kręg-Clinic

Asystent

mgr Bartosz Posłuszny D.C.

Cennik kursów

700 zł/moduł*

Koszt szkolenia PODSTAWOWEGO /5 mod./

1000zl/moduł*

Koszt szkolenia ZAAWANSOWANEGO /2 mod./

 

* (Z VAT) + jednorazowa oplata wpisowa

Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy: